אודות

מסעדת ליליות היא  מהמוסדות הקולינריים המובילים בתל-אביב בפרט ובארץ בכלל. ליליות מציגה מטבח ישראלי מודרני כשר במיטבו, העושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, מתוך גישה רעננה ויצירתית למסורת הבישול הים-תיכוני.

 

Liliyot

מאחורי המסעדה ופעילותה עומדת קבוצת ליליות, קבוצת יזמים עסקיים-חברתיים אשר חברו למימושו של חזון משותף של רכישה והקמת עסקים שפעילות הליבה שלהם משולבת עם עשייה חברתית.
חברי הקבוצה, אסף בלנק, יזם ומנהל בתחום המסעדנות, נדב ברגר, איש עסקים מתחום המזון, קרן דואליס, הקרן ליזמות חברתית עסקית בראשות חנוך ברקת, ורויטל הלפרין מנהלת המסעדה, חרתו על דגלם את המונח עשייה חברתית, , העוסק בשילוב אוכלוסיות חלשות יותר ונותן להם אפשרות לשנות את עתידן ולהפוך לאזרחים עצמאיים ונורמטיביים בחברה. קבוצת ליליות מאמינה כי רק דרך הקניית כלים מעשיים המאפשרים לאנשים לפרנס ולקיים את עצמם בכבוד, ניתן יהיה ליצור שינוי אמיתי בחברה הישראלית.

ייחודה של מסעדת ליליות הוא המיזם החברתי שפועל במסגרתה לשיקומם של בני נוער בסיכון, בשיתוף עם עמותת עלם, העמותה לנוער במצבי סיכון בישראל. כל שנה ליליות מכשירה ומעסיקה במסעדה 20 בני נוער, שנפלטו ממסגרות חינוכיות, אשר רוכשים הדרכה, ליווי ותעסוקה לתקופה של כשנה וחצי. לצורך כך הוכשר צוות מסעדה ייעודי, כולל עובדת סוציאלית, המלווים את בני הנוער בתהליך. הכשרה זו מקנה להם מקצוע מבוקש ומציידת אותם לראשונה בחייהם בכלים להשתלבות בחברה כאזרחים תורמים.

אודות ליליות